Pluhová-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michal 11. februára 2020

Rad by som nahlasil dlhodobo odstavene vozidlo bez STK a EK, ktore blokuje parkovacie statie v casti Pluhovej, kde navyse obmedzilo mesto parkovanie na jednej strane.

13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
14. júl 2020

Peter Marko

to sa normalne deje ze za 4 mesiace nie su schopny odtiahnut vrak?
14. júl 2020

Michal

Uz som sa tesil ze mesto sa pohlo s tymto pripadom ked som videl ze pribudol koment :D
Peter, bohuzial, tento portal je pre mna len alibisticke miesto doposial. Od roku 2018 som dal 3 podnety a vsetky su "v rieseni" . Z toho jeden bol o ostrihani stromu ktory je teraz tak prerasteny cez elektricke vedenie ze cakam kedy sa nieco stane.... A toto auto, no smutny obraz Slovenska. Keby aspon napisali co sa deje , ze vyzvali majitela alebo cokolvek.... Tak zatneme zuby a budeme dalej cakat a prizerat sa neschopnosti uradov....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania