Kutlíkova - poškodená vertikálna značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Za obratiskom autobusov v smere k dostihovej dráhe je vyvrátená značka upozorňujúca na zúženie cesty.

12. február 2020

Michal Šimek

Je to na Kulíkovej, prosím upraviť automaticky priradenú lokalitu.
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. február 2020

Michal Šimek

vyriesene - vyvratena znacka je opravena

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania