Kozia-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Zaslané samospráve
meno
Michaela 12. februára 2020

Na Kozej ulici uz viac ako mesiac nesvietia 3 za sebou stojace lampy. Problem som nahlasila aj Siemens sluzbe a svetlo stale nesvieti. Prosim o radu ako znova spustit verejne osvetlenie, pripadne informaciu co sa ohladne danej veci udialo aby bola vyriesena.

14. február 2020

Pozorovatel

@Michaela
ak mate cas, zadavajte poruchu Siemensu cez ich formular https://www.slm.lighting/hsvo/p.index.jsp  viac krat, snad sa rozhybu ...

Aj telefonat v pracovnej dobe pomoze, operator sa vie dopytat technika v com je problem.
Pri nahlaseni po 19:00 vam operator k tomu nevie nic povedat, iba zaznamenat poziadavku...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania