Björnsonova-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Prepadnutý kanalizačný zberač na rohu Bjornsonovej a Belopotockého.

14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, váš podnet rieši oddelenie dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
29. apríl 2020

Martin Uváček

Zatiaľ bez zmeny.
19. júl 2020

Martin Uváček

Doteraz žiadna konkrétnejšia odpoveď k tomuto podnetu.
20. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania