Údernícka - rozpadávajúce sa stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Rozpadavajuce sa stlpy pri chodniku a vstupe do arealu z ul.Udernicka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.