Panónska cesta - odstavené vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Ocko 15. februára 2020

Vrak ,bez motora..

10. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, ďakujeme za Váš podnet.
Miestnou ohliadkou bolo zistené, že vozidlo sa nachádza na komunikácii v správe Hl. mesta SR Bratislava. Zodpovedným subjektom za riešenie podnetu je Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava.

Oddelenie životného prostredia
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Petržalka
15. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania