Rusovská cesta - diera na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter Oravec 16. februára 2020

Diera na chodníku na rohu Rusovskej a Wolkrovej. Prosím o opravu chodníka a údržbu.

09. máj 2020

Peter Oravec

Petržalka ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Petržalke.
14. máj 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania