Mlynské Nivy-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Lukas Golis 17. februára 2020

Chcel by som upozornit na caste porusovanie dopravnych predpisov na ulici Mlynske nivy , hranicna v okoli nuppu. Vodici jazdia rychlo, letia do zakruty a ohrozuju chodcov na prechode. Odporucam zvyraznit dopravne znacenia , zaviest preventivne opatrenia.

17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Polícia SR
20. február 2020

Andrej

+ parkovanie na chodniku
24. február 2020

Michal

Áno, pridávam sa k názoru že z pohľadu chodca aj šoféra je to veľmi nebezpečný úsek. vrcholom je keď autá stoja na ceste! nehovoriac o tom, že hneď za zákrutou je síce prechod, ale chcelo by to výraznejšie riešenie prechodu, svetelný alebo aj farebné na červeno. Čo s tým mesto plánuje robiť? v lokalite je plno firiem + rozšírenie o ďalších cca 3000obyvatleov v novostavbe NUppu. Treba to riešiť teraz, kým príde k nejakému nešťastiu.
15. júl 2020

Michal

Situácia je kritická! keby šli pridať videá, ako tu letia KAMIÓNY, každopádne to parkovanie v zákrute tomu pridáva že šoféri na poslednú chvíľu vidia človeka, a buď na plno brzdia alebo preletia a chodec čaká na chodníku ak teda nechce prísť k život. 😌 FOTO - už som myslel že policajti idú riešiť tú dodávku avšak parkovanie v zákrute zrejme nebolo témou dňa, takže tam ostala stáť niekoľko hodín v najhoršom možnom mieste. NO hold kým tu niekto nepríde O ŽIVOT tak tu magistrát a dopravné oddelenie budú hrať mŕtveho chrobáka bez spätnej väzby občanom 😏🙄✌️
31. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
31. júl 2020

Michal

prosím dotaz na MsP Ružinov..je povolené parkovanie v oblúku zákruty, ktoré je možné vidieť na hlavnej Fotke? je to jeden z faktorov, ktoré toto mieto robia oveľa nebezpečnejším💥 JE TO LEGÁLNE? NIE JE TO náhodou oficiálny chodník?🚸 Pani Marcela Ďakujem vopred za reakciu ✌️♥️
18. august 2020

Michal

prosím Magistrát alebo políciu o vyjadrenie či je toto pakrovanie legálne v tomto oblúku ulíc ✌️ ďakujeme, v mene Ružinovčanov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.