Riazanská-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
sk171 16. februára 2020

Dobrý deň,
pri zastávke autobusu 50 a 51 rozkopali chodníky a zabudli ich vyasfaltovať. Je to tam už dosť dlho. Sú tam dve školy a škôlka. Chodia tade rodičia s deťmi do školy, taktiež deti na bus 50, mamičky s kočíkmi.
Do podkladu zateká voda. Keď to vymrzne, podkladový betón sa rozsype.
Ďakujeme za dokončenie.
S pozdravom
Obyvatelia okolia

17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
19. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

menovaná časť chodníka už bola po rozkopávke spätne upravená. Podnet preto považujeme za vyriešený. Ďakujeme, že spoločne s nami robíte naše mesto krajším a bezpečnejším pre život.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania