Černyševského - odtrhnutá značka hodená v jarku

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Odtrhnuta znacka hodena v jarku. Nutne opatovne osadenie.

Dakujem

17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
06. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku už značku osadili na pôvodné miesto. Ďakujeme za Váš podnet.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania