Hraničná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Andrej 17. februára 2020

Dlhodobo odstavene nepojazdne auto, ktore zbera miesto slusnym ludom.

17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
25. február 2020

Anonymný užívateľ

majitel to ds prec
03. marec 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, vás komentár som nepochopil, čo ste tým mysleli?

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
07. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Pneu to má už za sebou...
07. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Zachvilku aj STK/ek prepadne
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia uviedlo, že podnet preverí. Na vozidlo bude umiestnená zákonná výzva na odstránenie do šesťdesiatich dní.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. marec 2020

Anonymný užívateľ

Majitel pre to pride bude to vybavene
21. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pri vykonaní obhliadky dňa 18.5. sa vozidlo na mieste už nenachádzalo. Ďakujeme za nahlásenie podnetu

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania