Uhliská-cesta-nevysporiadana

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Ján 16. februára 2020

Mestská časť Vajnory ani po štyroch rokoch neprebrala pozemok na ulici Uhliská (1696/15) od developera. V čom je problém a prečo to tak trvá?

17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory. Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
04. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

snahou mestskej časti je tento dlhotrvajúci problém vysporiadať tak, aby vedela získať komunikáciu prostredníctvom magistrátu do zverenia. Následne budeme vedieť starostlivosť o komunikáciu zabezpečovať korektne. Tento stav dnes bohužiaľ nie je. Do vysporiadania vstupujú viaceré subjekty, jedným z nich je spoločnosť Vajnorská obchodná, s.r.o., ktorá musí spracovať podklady v zmysle reálneho vyhotovenia stavby. S jej zástupcami sme mali rokovanie v tejto veci koncom septembra, kde sme si dohodli postup.
Snažíme sa koordinovať postup aj s magistrátom, ktorý v zmysle platného procesu musí v prvom kroku túto komunikáciu prebrať a následne na základe žiadosti zveriť MČ Vajnory. Ide o zložitý úkon, z toho dôvodu riešenie vyžaduje dlhšie obdobie a sme viazaní zákonnými postupmi.
Aj našim záujmom je vysporiadanie majetkových vzťahov.

S pozdravom,

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania