Karadžičova-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Poškodený smetný kôš na zastávke MHD,
chýba mu kryt.

17. február 2020

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

na základe Vášho podnetu bol dnes na uvedenej zastávke vymenený smetný kôš, ako aj zástavkový označník.

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania