Karadžičova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 18. februára 2020

Chýbajúci kôr v stojane na Karadžičovej pri križovatke s Ulicou 29. augusta. Prosím o doplnenie koša alebo o odstránenie stojana.

21. február 2020

orel

ešte stále chýba kôš
21. február 2020

Peter Oravec

Ako za boľševika:
"O probléme vieme, ak ak bude treba, o probléme ešte dlho vedieť budeme."
Váš primátor Vallo.
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie správy komunikácií dňa 19. 3. 2020 zabezpečilo doplnenie smetného koša. Fotodokumentácia v prílohe.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania