Sabinovská-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 20. februára 2020

Dobry den,

Chodnik v rekreacnej zone pri Strkovci je v dezolatnom stave, poprosim o revitalizaciu tohto uzemia, a bez pouzitia nechutneho lacneho asfaltu ktory sa o par rokov rozsype. Kiez by aj mestske casti spolupracovali na projektoch s architektonickymi studiami, vsadepritomny asfalt ukazuje na akej nizkej urovni sme.

25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník nie je podľa žiadnych dokumentov zverený do správy mestskej časti Ružinov. V takom prípade nemôžme vynakladať financie na rekonštrukciu a opravu z rozpočtu mestskej časti.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania