Cesta mládeže-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

V riešení
meno
Tomáš 17. februára 2020

Cesta mládeže, zastávka (konečná) MHD č.43 „Lesopark“ : trasovanie/uloženie káblov (NN) je v tomto prípade (viď.foto) podľa normy ?

04. marec 2020

Tomáš

Vyššie citovaná lokalita nemá gazdu - preto žiadna odpoveď ?!
04. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, situáciu pôjdeme preveriť.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
03. október 2020

Martin Uváček

Kábel tam stále trčí z jarku.
27. december 2020

Martin Uváček

Podnet neriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.