Výtlky na nadjazde smer Záporožská

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Eva , 07. apríla 2014

Som na invalidnom vozíku a na nadjazde kadiaľ chodievam peši je veľa výtlkov. Mám problém tadiaľ prejsť bez pomoci.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.