Bajkalská-oplotenie-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
meno
Boris 21. februára 2020

Dobrý deň,

na adrese Bajkalská 22/A bola v nedávnej minulosti herňa. Aktuálne je tam prevádzka fitness centra. V tom čase (pravdepodobne) prevádzkovateľ herne vyrezal časť oplotenia priľahlého parkoviska pred vchodom. Od tej doby je tam "výjazd" z parkoviska priamo na chodník, ktorý čiastočne vedie aj cez kúsok trávnika. Výsledkom je každodenné ohrozovanie chodcov a zničená zelená plocha. Chcel by som vedieť, či, ako, a hlavne kedy bude MČ Ružinov tento problém riešiť. Ďakujem

28. apríl 2020

Boris

Ubehli dva mesiace a...a nič. Haló, MČ Ružinov. Nedávno na mňa auto vychádzajúce z toho parkoviska dokonca zatrúbilo. Zrejme som mu zavadzal pri jazde po chodníku. Začnete to už konečne riešiť prosím Vás !?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.