Gessayova - neporiadok a odpadky na verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čistenie peších komunikácií a kríkových skupín nachádzajúcich sa vo vnútrobloku na Gessayovej ulici bolo zabezpečené prostredníctvom Miestneho podniku verejnoprospešných služieb Petržalka.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania