Rádiová-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Opustený betónový stĺp trolejoveho vedenia z čias stavby trate na Trnávke. Ide o odbočenie na Rádiovú, tento stĺp už používaný nie je, nahradil ho novší. Vzhľadom na jeho nevyužívanie by mohol byť odstránený.

18. apríl 2020

Martin Uváček

Skoro dva mesiace a odpoveď žiadna.
23. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Stĺp bude odstránený.
Kedy? 2021

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
19. júl 2020

Martin Uváček

Je už stanovený nejaký bližší harmonogram odstránenia stĺpu? Aspoň polrok, mesiac?
12. november 2020

Martin Uváček

Došlo už k odstráneniu predmetného nadbytočného stĺpu?
19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Stĺp bude odstránený - v budúcom roku.
08. február 2021

Martin Uváček

Je už tento rok nejaký časový plán odstránenia stĺpu?
02. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Predpokladáme odstránenie viacerých nevyužitých stĺpov v našom meste v druhej polovici tohto roka.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania