Rázusovo nábrežie-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Rozbitá tabuľka. Práca na 2 minúty pre Rýchlu rotu.

21. február 2020

Jerome

aj nebezpečné pre zvedavé deti
07. marec 2020

Matej

Tie 2 minútky Rýchlej roty sa stále nenašli :(
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

"Rýchla rota" (Komunálny podnik) dnes miesto navštívil a tabuľku odstránil.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania