Palkovičova-Mestský mobiliár-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 24. februára 2020

Minulý týždeň zabudnutú toitoiku pred Billou na Palkovičovej prevrátila víchrica a "toaleta" s vylomenými dverami si so svojím atraktívnym obsahom pár dní poležala na trávniku. Dnes ju vietor iba oprel o zábradlie a ľudia si už pár týždňov kladú otázku, či tento výrazne aromatický artefakt pod oknami bytov niekto zabudol, alebo to je pozornosť pre obyvateľov, ktorí majú veľmi naponáhlo?

25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mestská časť Ružinov nie je vlastníkom TOI TOI búdky, preto ju nemôžeme odstráneniť. Upozorníme vlastníka a požiadame ho o odstránenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
19. marec 2020

Anonymný užívateľ

Nepodarilo sa vypátrať majiteľa, alebo si tú kadibudku medzitým vzal niekto do prenájmu a už tam ostane naveky vekov?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania