Rozsiahle poškodenie chodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 07. apríla 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Rozmlateny chodnik na Starej Vinarskej.

05. marec 2021

Martin Uváček

Bez reakcie. Dnešný stav vôbec netušíme.
04. júl 2021

Martin Uváček

Mezičasom opravené. Ale nikto to neaktualizoval. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania