Bodvianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Jurak 23. februára 2020

Dlhodobo odstavene vozidlo bez platnej TK. Ulica Bodvianska 21 vo dvore. Prosime odstranit vozidlo.

24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o ďalšom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
24. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Vykonáme obhliadku, vozidlo nahlásime na príslušný Okresný úrad, ktorý je oprávnený vyzvať majiteľa vozidla k splneniu si povinnosti vykonať TK a EK. Nakoľko sa jedná o automobil s EČV, bez platnej STK a EK, mestská časť Bratislava-Vrakuňa nie je vecne príslušný správny orgán na vybavenie žiadosti, tieto vozidlá nemôže klasifikovať ako odpad podľa zákona 79/2015 Z.z. o odpadoch a zmene a doplnení niektorých zákonov, a preto tieto podania postupuje na priame vybavenie OÚ.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania