Bradáčova - extrementy psov na trávniku okolo detských ihrísk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Darina Kristová 23. februára 2020

Dobrý deň, psíčkari pravidelne chodia venčiť psov na trávmik okolo detských ihrísk a školky na Bradáčovej ulici. Niektorí ani nezbierajú extrementy a skpro všetci ich majú voľne pustených. Ak by sa dalo osadiť tabule s textom: ZÁKAZ VENČIŤ A VOĽNÉHO POHYBU PSOV V OKLOLÍ IHRÍSK A ŠKÔLKY. A oznámiť polìcií na častejšiu kontrolu. Ďakujem za kladné vybavenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.