Riazanská-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

pri bytovom dome Riazanská 70 zo zadnej strany je na strome suchý veľký konár. V prípade jeho odlomenia hrozí zranenie okoloidúcich osôb, či poškodenie vozidiel na parkovisku.

27. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania