Slatinská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Maria 25. februára 2020

Prosím, o orezanie dvoch stromov na ul. Slatinska, nakolko zasahujú resp. nakláňajú sa a ohrozujú autá na parkovisku.

26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. Preveríme ho na príslušnom referáte, o nasledovnom postupe Vás budeme informovať.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné stromy sa nachádza na pozemku, ktorého vlastníkom je Hlavné mesto SR Bratislava. Váš podnet im postúpime na riešenie.

S prianím pekného dňa

Mgr. Rastislava Mihóková Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania