Mlynské Nivy-Cesty a chodníky-Iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

neviem kam to zaradiť, no skôr ide o nedokonalosť novej cesty, konkrétne okolo prechodu pre chodcov, po relatívne slabých prehánkach dochádza k tomuto úkazu. je lepšie sa obrátiť na YIT alebo kto to má v správe takéto opravy?

24. február 2020

Michal

ešte jedna foto pre inšpiráciu. no je to proste urobené na h.... :) treba to napraviť
24. február 2020

Michal

Keď si predstavím že tie dlažby vytvorené pre zrakovo postihnutých, ich dovedú rovno do mláky, je mi ich fakt ľúto a zároveň je to na hambu.
26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
26. február 2020

Ružinov - Prievoz

Zdravím Michal,
Dovolil som si poslať vaše fotky aj priamo stavebníkovy nuppu. Keď ide o dobrú vec snaď Vám to nebude vadiť. V prípade odpovede budem tu informovať.
07. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Zatiaľ bez odpovede
08. marec 2020

Michal

tak len čakať na ich reakciu.
01. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň


Ďakujeme za podnet. Predmetný podnet budeme riešiť, ako opravu v záručnej lehote u dodávateľa, ktoré tieto práce prevádzal.

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hl. mesta SR Bratislavy
14. máj 2020

Michal

zajtra má pršať, rak schválne uvidíme ako to podarilo opraviť ✌️ mám tušenie že si záplavame, no rád by som sa mýlil.
23. máj 2020

Ružinov - Prievoz

Záručná oprava je v nedohľadne zatiaľ chodci sa naučia lietať
24. máj 2020

Michal

mal som osobný prísľub YIT že je to už ok, tak tu je dôkaz, že to ok nieje! takže Ide-me to naháňať ešte viac ✌️ PS: mamickyy s kočíkmi prosím dočasne využívajte obchádzku cez bezpečnú hlavnú cestu, kde všetci poctivo dodržiavajú rýchlosť a a áut je minimum. asi tak
25. máj 2020

Michal

⛲potopa sa tu drží už 3deň 😤🥴 fakt neviem kde je pravda, kto koho klame či zavádza, no úprimne nemienim sa pozerať na nečinnosť všetko na úkor obyvateľov. Urýchlená reklamácia od staviteľa neexistuje? Dnes výročie 🌵mesiace od nahlásenia podnetu⁉️🌬️🥀
17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií uviedlo, že podnet bude riešiť ako reklamáciu v záručnej dobe u dodávateľa, ktorý realizoval tieto práce.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2020

Michal

toto ste už napísali 1.4.2020 a nikde sa to nepohlo 🙂 máte nejaké oficiálne stanovisko od staviteľa? KEDY opravu bude realizovať? ✌️
21. jún 2020

Michal

kurZ plávania ✌️
03. júl 2020

Michal

aktuálne info k tomuto podnetu 🙏 trpezlivosť ruže prináša 🌹

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania