Imricha Karvaša-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 25. februára 2020

Na rohu ulice I. Karvaša a Slovanskej je tyč na značku, ale žiadna značka. Prosím o doplnenie značky alebo o odstránenie tyče vrátane úpravy trávnika po odstránení tyče.

26. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik tyč odstránil, značka už nebola aktuálna. Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania