Kopčianska-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Jerome 28. februára 2020

poškodena dopr.značka, dalsia za nou vyvratena...

27. február 2020

Jerome

27.2. - stav neznemeny, admin, prosime odoslat samosprave
06. marec 2020

Jerome

podnet vyrieseny. obe dopravne znacky su opravene a stoja :)
dakujeme
09. marec 2020

Jerome

admin, PODNET vyxrieseny
10. marec 2020

Jerome

admin, vyriesene, foto Vam dodame

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania