Parkovanie na "Pánov" - Račianske Mýto

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Jozef 09. apríla 2014

Denno-denne parkujú pred cukrárňou Laurent na Račianskom Mýte autá krížom cez celú plochu chodníka. Nemá zmysel volať políciu, pretože jedno auto odíde, ďalšie príde. Dokonca vyliezajú hore cez priechod pre chodcov, ktorý je možno jeden z najfrekventovanejších v meste...
Okrem toho, hneď za rohom pravidelne parkuje v strede chodníka vedľa automatu na lístky šedý VW Golf s invalidom za oknom tak, že s kočíkom sa okolo neho pomaly ani nedá prejsť...
Všetci tu veselo jazdia po chodníku, len aby parkovali priamo pred svojim vchodom, kľučkujú pomedzi chodcov, obmedzujú, zábradlie absolútne ignorujú a tvária sa, že všetko je OK...

Prosím o častejšie návštevy Mestskej polície, nech domáci pochopia, že ten chodník nie je parkovisko...

22. apríl 2014

Anonymný užívateľ

Podnet neriešený. Nič sa nezmenilo.
24. február 2016

Netro

dnes doplnili stlpiky
24. február 2016

Netro

aj zo strany prechodu pre chodcov
03. november 2017

Dodo dodke@aleboco.sk

Prosim oznacit ako vyrieseny podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania