Dvořákovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Národná diaľničná spoločnosť

Neriešený
meno
Radovana Straube 27. februára 2020

Pod mostom La Franconi nesvieti ani jedna lampa. Jediné čo tam trochu svieti, sú reklamné billboardy.

21. september 2020

David

Nefunguje komplet celé osvetlenie pod mostom Lafrancony. Jeden z hlavných peších a cyklistických ťahov. Hanba.
22. október 2020

David

Aspoň odpoveď od zodpovedných?
11. február 2021

Lukáš

Buková-osvetlenie-nefunkčné

Pod mostom Lafranconi nesvieti ani jedno jedine svietidlo. Vdaka za riesenie problemu.
11. február 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný Národnej diaľničnej spoločnosti.

S pozdravom

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
13. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania