Bratská - zle nastavený semafor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin Kovac 01. marca 2020

Zelena pre chodcov by mohla naskocit uz po par sekundach od zadania dopytu, (ako je to napr. pri OC Danubia) inak ludia pri dlhom cakani prechadzaju na cervenu. Bol som svedkom ked auta stali a nikto nepresiel cez prechod, lebo chodci jednoducho uz davno vyuzili volnu cestu. Okrem ineho je to semafor ktory spaja zastavky MHD, takze ak sa niekto ponahla na bus, ma smolu, lebo zelenej sa tak lahko nedocka.

02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania