M. Schneidera Trnavského-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Gabriel 27. februára 2020

Stavebnou činnosťou znečistený chodník medzi zastávkou MHD Záluhy a čerp. stanicou Slovnaft. Zároveň došlo aj k poškodeniu trávnika vozidlami stavby.

28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Rekonštrukciu električkovej trate realizuje hlavné mesto so svojimi dodávateľmi. Podnet preposielame na magistrát.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ BA-Dúbravka
28. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania