Príjazdná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení
meno
Daniel Zajko 29. februára 2020

Na ulici Príjazdná (medzi križovatkou so Šachorovou a ulicou Čierny chodník), pri vjazde do podzemných garáží bytového domu Šachorová, nesvieti pouličná lampa. Problém trvá UŽ 2,5 MESIACA..! Dva krát sme už kontaktovali Siemens, riešili aj susedia. Minimálne jedenkrát už bol kontaktovaný aj Miestny úrad.
Prosím o vyriešenie situácie resp. stanovisko Siemensu alebo kto je zodpovedný, kedy mieni poruchu odstrániť.
Večer a v noci je ulica nepríjemne tmavá.., pôsobí nebezpečne. V minulosti miesto viacerých krádeží !

29. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Zajko,
podnet bol preposlaný Siemensu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
04. marec 2020

Juraj

Prosím Vás, kedy sa bude realizovať osvetlenie ulice ďalej smerom k ul. Pri mlyne?
Ďakujem.
17. marec 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Juraj,
otázku na realizáciu osvetlenia preposielam samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
17. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory. Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
17. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hlásenie poruchy verejného osvetlenia (VO) správcovi Siemens, s. r.o. na ul. Príjazdná bolo vykonané zo stany mestskej časti formou emailu dvakrát v priebehu januára 2020. Opätovne sme poruchu urgovali telefonicky u správcu Siemens, s.r.o. a zároveň sme požiadali Magistrát hl. mesta SR Bratislavy, ako vlastníka, o zjednanie nápravy.

K otázke realizácie osvetlenia ďalej smerom k ul. Pri mlyne nám dovoľte uviesť, že sa jedná o komunikáciu v správe magistrátu. Ako mestská časť evidujeme túto potrebu, považujeme ju za podstatnú s ohľadom na bezpečnosť chodcov a túto požiadavku prenášame a komunikujeme aj na magistrát mesta a jeho vedenie. Konkrétny termín realizácie nám však nie je známy.

Ďakujeme za pochopenie

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania