Mhd Tupolevova smer mesto potrebuje kôš

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Blavino, 09. apríla 2014 Odoslané z mobilnej aplikácie

Zastávka potrebuje kôš

10. apríl 2014

nepšo

okrem iného , by sa zišiel aj prístrešok , keď príde zrazu dážď , je nemožné sa pred ním na tejto akože zástavke ukryť...
10. apríl 2014

Peter

toto tu už bolo viac krát a nič sa nezmenilo :(
29. apríl 2014

martina

no ked pride dazd tak tato "zastavka" je celkovo skvela - cely jeden pruh cesty je vtedy pod vodou (zle vyspadovany a bez kanala) a auta ked sa nesnazia obist to tak proste ludi ospliechaju, Tiez pristup na "zastavku" nema chybu, bud treba ist kusok po ceste alebo cez travu ob*ratu od psov.
12. júl 2014

met

uz pred niekolkymi rokmi som si pisal s magistratom ohladom pristresku/automatu na listky a podobne... odpovedou bolo, ze zastavka je docasne riesenie a tymopadom sa neoplatido toho investovat.. otazkou ostava, co pre magistrat docasne - 5,6 rokov? cele je to na smiech :)

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.