Ševčenkova - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Zaslané samospráve
meno
Darina 01. marca 2020

Na Ševčenkovej ulici na chodniku medzi obytnym domom a strednou školou je na celom useku pozdlž domu jedine osvetlenie a aj to nesvieti. Prosim o skore upravenie tohto verejneho osvetlenia nakolko mnoho ludi tade chodi denno denne a zial musi si svietit baterkou/telefonom..
Dakujem vopred

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania