Tbiliská-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
28. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií k podnetu uviedlo, že uvedený priechod pre chodcov je zaradený do plánu obnovy priechodov na rok 2020.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. september 2020

Martin Uváček

Začal sa nový školský rok a priechod k ZŠ Tbiliská je stále neobnovený a ledva ho poznať.
17. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontaktovali sme Oddelenie správy komunikácií za účelom upresnenia času, kedy bude značenie obnovené.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. júl 2021

Martin Uváček

Vyše roka čakania na obnovu priechodu a nič sa nedeje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania