Mlynské Nivy-MHD-poškodené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Vo voze - Trolejbuse č. 1049 je poškodené uvoľnené madlo na vstávanie pri okne 4x sedenie v smere jazdy, na ľavej strane za kabínou vodiča, prosím o opravu.

01. marec 2020

orel

Pardon bol to Autobus linka č. 70
02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme postúpili na divíziu Autobusy, kde sa ním už zaoberajú.
Vozidlo bude skontrolované a porucha odstránená.

Ďakujeme za to, že prispievate k zlepšovaniu našich služieb.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
03. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dovoľujeme si Vás informovať, že poškodené (uvoľnené) madlo vo vozidle č. 1049 bolo opravené.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
03. marec 2020

orel

prosím označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania