Kladnianska-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 03. marca 2020

Dobrý deň,
Na Kladnianskej č. 6-8 je obrovský výtlk na chodníku.
Prosím o jeho opravu.
Ďakujem

03. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

chodník je zaradený na lokálnu opravu v rekonštrukciách na rok 2020.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
28. apríl 2020

Ružinov - Prievoz

Vyriešené ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania