505-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Jana Landova 03. marca 2020

Pri jazde od automobilovej fabriky smerom na Stupavu chyba znacka koniec Bratislavy (na obrazku miesto z opacnej strany - zaciatok Bratislavy). Za krizovatkou vpravo pokracuje Bratislava, na ceste cez pole sa pridava maximalna rychlost na 70km/h a dostanete sa do mestskej casti Zahorska Bystrica. Za krizovatkou vlavo musia ist vodici 50km/h (ale v opacnom smere je 90km/h) a dostanu sa k zaciatku obce Stupava. Znacka konca ma byt teda v lavej odbocke hned za krizovatkou, kedze po 500m zacina novy okres. Stav trva uz dlhsie a je zachyteny aj na street view. Ziadam o doplnenie znacky.

18. marec 2020

Oľga Noskovičová

Regionálne cesty Bratislava,a.s. majú v správe cestu II/505 iba v okr. Malacky, t.j. od značky
IS 34 hranica okresu smerom do Stupavy.
18. marec 2020

Silvia Vilhanová

Regionálnym cestám bol podnet preposlaný hneď na začiatku. A teraz opakovane, keďže zatiaľ nereagovali.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
18. marec 2020

Oľga Noskovičová

RCB,a.s. nemôže osadiť dopravnú značku IS 36a, 36b, začiatok, koniec obce Bratislava. Nemáme v správe cesty na území katastra Bratislava a jej miestnych častí.
18. marec 2020

Silvia Vilhanová

Ospravedlňujem sa, pani Noskovičová,

Ak to teda nemôže zabezpečiť RCB, patrí to mestu Bratislava...a teda sa mám obrátiť na magistrát? Poprosím Vás v tomto o radu.

Ďakujem.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
18. marec 2020

Oľga Noskovičová

Na stránke bratislava.sk,správa a údržba komunikácií nájdete rozdelenie ciest aj cestný správny orgán, ktorý musí dopr. značku určiť
18. marec 2020

Silvia Vilhanová

Ďakujem

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
19. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií podnet preverilo a uviedlo, že dopravné značenie je už objednané u dodávateľa.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. jún 2020

Jana Landova

Značka je už tam. Je síce veľkým aj malými písmenami, ale aspoň je tam.
Podnet je teda vyriešený.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania