Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lukáš Bartošovič 03. marca 2020

Čo? dlhšiu dobu odložený ošumelý Fiat Stilo v modrej metalíze
Prečo? opustené staré vozidlo narúša estetický vzhľad MČ Ružinov, dlhodobo zbytočne zaberá parkovacie miesto a predstavuje lákadlo pre bezdomovcov a vandalov
Kde? krajnica cesty poblíž adresy Mlynské nivy 34

-- doplnok --
vozidlo: BL-575OV (platné tabuľky EČV, nevyradené z evidencie vozidiel), r.v 2004, VIN ZFA19200000271878
neplatná emisná a technická kontrola (09.03.2019): EK SKKi 356 169, TK SKJi 988 795
PZP neplatné: Axa, 8710009697, 02.09.2013 - 01.10.2019
iné: špinavé vozidlo zospodu obrastené burinou, mierne podhustené predné pneumatiky, únik prevádzkových kvapalín neurčený, odtrhnutý zadný stierač
pozemok spravuje: Magistrát hlavného mesta https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/c/asFFi

03. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
04. máj 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, na vraku Fiat je umiestnena vyzva na odstranenie vozidla, super!
25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia uviedlo, že vozidlo sa dňa 22.5. na mieste už nenachádzalo.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania