Bakošova ulica - tankodrom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

Uzavretý
meno
Simona 10. apríla 2014

Bakošova ulica vedľa OD Lamač je plná dier. Bolo by vhodné ju opraviť, nakoľko sa po nej nedá prejsť bez rizika poškodenia auta.

14. apríl 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nakoľko pozemky sú v súkromnom vlastníctve viacerých osôb a táto plocha nám nie je ani zverená do správy, nie je v našej kompetencii tento problém riešiť.

V. Rychtáriková, ODUR, MÚ MČ BA- Lamač

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania