Rybničná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Monika Zemanová 02. marca 2020

Dobrý deň,
opäť Rybničná, výtlk hneď pred vchodom do ZŠ - jedáleň

02. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
19. marec 2020

Branislav Nopp

už je zalátaný
03. jún 2020

Martin Bak

Zaplata vydrzi tolko co tie pred nou, cize nevydrzi. Dovodom je upchaty kanal kvoli comu voda z cesty v tychto miestach neodteka. Cely tento usek cesty vratane kanalizacie by potreboval generalnu opravu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania