Lietavská - upchatý kanál v zákrute

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Upchaty kanal v zakrute, auta musia prechadzat do protismeru

28. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Oddelenie správy komunikácií podnet preverilo a uviedlo, že vyčistenie zabezpečí prostredníctvom zmluvného dodávateľa služby.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. máj 2020

Martin

Vyčistili a nepomohlo. Chcelo by to komplexnú opravu vrátane cesty ktorá pokračuje za zákrutou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania