Poškodený smetný kôš - Riazanská

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Matej Šebej 11. apríla 2014

Prosím o spätné nasadenie predmetného smetného koša. Ďakujem

11. apríl 2014

roman

tak toto snad nie... vsak chytim ten kos a nasadim ho na miesto.. alebo je jednoduchsie to odfotit, sem to poslat, a cakat ze to da niekomu nasadit starosta? No mne to pripada ako "prosim, zvihnut papier na trave a hodit do smetneho kosa".... Pokial vidim nieco, co viem sam riesit, a nic ma to nestoji, tak to riesim hned a na mieste, a nebudem s tym obtazovat inych..
11. apríl 2014

Matej Šebej

Roman, to je Vas nazor. Ak sa ponahlate, je jednoduchsie to odfotit (a to bol aj moj pripad). Navyse, osadenie smetiaku som neskumal, moze to byt jednoduche ale aj nemusi a preto to prenecham spravcovi, aby vykonal napravu.
21. apríl 2014

Matej Šebej

k 21.4. problém vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania