Hodžovo námestie-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Hodzovo namestie, Staromestska smer Stefanikova, chybajuca tabula smeru obchadzania prekazky

04. marec 2020

Tomáš Hafrovič

:D som bratislavcan, tie tabulky tam musia byt, pretoze ten kto to tu pozna ju nepotrebuje ale kto sa tu nevyzna tak je fajn ked vie kam ma ist hlavne ked sa ciary dlhsie nenamaluju. Ale je fajn ze sa starate do niecoho do coho Vas nic nieje :) Ano, je normalne ak niekto o niecom vie tak to nahlasi, nebudem ticho len preto ze sa Vam to nepaci
04. marec 2020

jozef

asi ako cele mesto. vsetko rozbite znicene. mozte zacat opravovat, zalozit zdruzenie šup na to.
04. marec 2020

Tomáš Hafrovič

ja už preto nieco robim, nahlasuje aspon nieco co viem ovplyvnit,nato tu tato aplikacia je
05. marec 2020

Jerome

Jozef to asi myslel basnicky, nie na Vas, ze Vy konkretne mate zalozit SUP :)

v teoretickej rovine, ze mesto je tak zdevastovane, ze zopar SUPOV :) by sa hodilo *:):)
05. marec 2020

Jerome

RE: Stefan,

Vas prispevok nie je OK.
Ak tam ma byt dopravne zancenie /nech sa vyjadri Mesto - dopr.insp.,ktokolvek kompetentny, tak NECH tam tie dopr.znacky OSADIA...nemusíte útociť...nafotit odoslat,dat komentar = zabratie volneho casu...čas sú peniaze...
05. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. marec 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentár bol zmazaný, prosíme užívateľov o dodržiavanie pravidiel slušnej diskusie.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania