Ružinovská-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
B. 06. marca 2020

Vždy keď prší, býva zastávka Bratislavská župa v smere do centra zaplavená a paradoxne práve vtedy neplní svoj účel ako prístrešok, ľudia sú nútení čakať na spoje v daždi. Bolo by prosím možné zastávku preasfaltovať a vhodnejšie vyspádovať?

09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Všetky investičné činnosti na zastávkach MHD v Bratislave, teda i oprava povrchov nástupíšť, sú plne v gescii Magistrátu Hl. mesta SR – Bratislavy. Podnet preposielame na oddelenie správy komunikácií Magistrátu.
S pozdravom

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
01. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Táto komunikácia na Ružinovskej ulici nie je zaradená do plánu opráv pre obdobie 2020 – 2022. O podnete sme upovedomili odborného referenta z Oddelenia správy komunikácií, ktorý v prípade mimoriadneho uvoľnenia finančných prostriedkov zváži okamžitú nápravu stavu.

Ubezpečujeme Vás, že problém evidujeme a v prípade, že k oprave nedôjde, bude navrhnutá na zaradenie do plánu opráv na nasledujúce roky 2023-2025. Celý plán opráv pre aktuálne obdobie nájdete zverejnený na našej stránke www.bratislava.sk

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.