Račianska-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zastávka električiek Pekná cesta. Teleso zastávky špinavé, plné piesku a kamienkov, obrubníky zaburinené. Potrebné vyčistiť.

12. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Budeme sa ním zaoberať.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
14. apríl 2020

Martin Uváček

Zastávke je stále špinavá a v usadeninách už rastie prvá burina.
05. máj 2020

Martin Uváček

Podnet vyriešený. Zastávka bola strojovo pozametaná.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.