Haburská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Petra FÁBRYOVÁ 08. marca 2020

Neporiadok, odpadky, lístie a exkrementy v tesnej blizkosti detského ihriska "za dedom".. Pri hojdačkach a pred múrom ako na foto.
Táto situácia pretrváva, prosím o vyčistenie a odstránenie odpadkov.

09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zadali sme dodávateľovi predmetný podnet vo veci zabezpečenia odstránenie odpadkov v celom okolí na Haburskej ulici.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

odpadky boli odstránené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
22. júl 2020

Petra FÁBRYOVÁ

Dobrý deň,
Za betónovou stenou sa odpadky stále nachádzajú. Vid foto.
S pozdravom,
Petra Fábryová
24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zadaný dodávateľovi na vyčistenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ihrisko bolo dočistené.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania